תהליך החזר מס

תשאול טלפוני

לאחר מילוי השאלון (היפר-קישור), ובמידה ונמצאה התאמה ראשונית, אחד מנציגינו יצור עמכם קשר טלפוני. בשיחת טלפון קצרה עם אחד המומחים שלנו, שמטרתה בירור פרטים רלוונטיים נוספים ווידוא נוסף של זכאותכם להחזר מס, נוכל ליצור שקיפות מלאה בינינו וביניכם, טרם תחילת התהליך.

תחילת התהליך

לאחר שנמצאה סבירות גבוהה לקבלת ההחזר וסוכם בעל-פה ע"י שני הצדדים כי אכן ברצונם להתחיל בתהליך פתיחת התיק, יש לחתום על שני מסמכים: הראשון הוא הסכם שכר הטרחה (בו מצוין כי לאחר קבלת כספי ההחזר, תקבל החברה עמלה בסך 20% מהסכום). המסמך השני הנו ייפוי כוח, המאפשר לנו לייצג אתכם מול רשויות המיסים..

איסוף מסמכים רלוונטיים

חברת מס- שב תאסוף את המסמכים הרלוונטיים לצורך המס כגון: טפסי 106 אישורים מהביטוח לאומי עבור תגבולים שהתקבלו וכו'. לאחר איסוף המסמכים תבדוק החברה את היתכנות ההחזר ואת גובה ההחזר המגיע.

טיפול ביורוקרטי מול רשויות המס

עם קבלת כל המסמכים והפרטים הנדרשים, אנו יכולים להתחיל בתהליך. החל מרגע פתיחת התיק במס הכנסה ועד סיום התהליך, יעברו מספר חודשים, ויש להתאזר בסבלנות. עם זאת, אנו נעדכן אתכם לאורך התהליך, ובכל שלב, נבדוק האם יש ביכולתנו לקצר את זמן ההמתנה ולזרז את ההליכים.

קבלת ההחזר

בתום התהליך, עם קבלת התשובה ממס הכנסה, נציגינו יעדכנו אתכם טלפונית וגם באמצעות מכתב רשמי, בגובה החזר המס לו אתם זכאים (אזרח ישראלי ממוצע זכאי להחזר מס של כ-2,600 ש"ח בשנה). לאחר מכן יועברו אליכם האישורים והמסמכים הנדרשים, וכמובן – הכסף המגיע לכם.

סגירת התיק

זהו השלב הסופי של תהליך החזר המס. מרגע סגירת התיק, ורק לאחר שכספכם הוחזר לכם, תידרשו להעביר את דמי הטרחה עבור השירות (כאמור 20% מגובה ההחזר). אנו, כמובן, נשמח להמשיך ולשמוע מכם בכל נושא, עכשיו ובעתיד, על-מנת לייעץ ולעמוד לצידכם בהתמודדות מול רשויות המס.

Call Now Button
תודה על הודעתך
נחזור עליך בהקדם