למה אנחנו?

מדוע כדאי להיוועץ בגורם המתמחה בהחזר מס מול רשויות המס?

ראשית, ההתמודדות עם הביורוקרטיה הרַבָּה אינה פשוטה, ועשויה להרתיע את מי שאין לו ידע בסיסי (לכל הפחות) בנושא מיסוי ובחוקי המס. ובצדק – הניסוחים והמונחים המקצועיים השונים, יחד עם הטפסים הרבים אשר נדרשים להמציא לצורך הטיפול בתיק, אינם "ידידותיים" במיוחד למשתמש, ובמקרים רבים עלולים להטעות וליצור בלבול שבסופו של דבר יוביל לייאוש ולזניחת הטפסים, וכתוצאה מכך לאי קבלת ההחזר.

המומחים שלנו הנם בעלי ניסיון וידע מקיף בכל הנוגע להתנהלות אל מול רשויות המיסים, ונגישותם המקצועית לנושא מביאה לתוצאות המקסימליות והמהירות ביותר.

יועץ מס או רואה חשבון הנם אופציה נוספת לטיפול בנושא. עם זאת, תחום ההתמחות שלהם רחב יותר, וכתוצאה מכך העיסוק שלהם בנושא החזרי מס אינו תמיד מרכזי ויומיומי, היות והם מטפלים בנושאים רבים ומגוונים ולעתים במאות של לקוחות, רבים מהם לא שכירים. לעומתם, מס-שב מתמחה ועוסקת בהחזרי מס לשכירים כבר מעל 30 שנה.

בנוסף, רוב החברות המציעות טיפול בתיקים מול מס הכנסה, גובות תשלום עבור פתיחת התיק (ללא קשר לתוצאה הסופית), או מעל 25% מן ההחזר עבור שירותיהן.
בניגוד אליהן, מס-שב אינה גובה דמי פתיחת תיק, וגובה, בתום התהליך, 20% עמלה כולל מע"מ בלבד עבור השירות (כלומר, במקרה של אי החזר, איננה גובה כל תשלום) – זאת בזכות הניסיון וההיכרות הרבה של מס-שב עם הנושא, כמו גם בדיקת היתכנות מקיפה טרם תחילת התהליך; טרם פתיחת תיק, מתבצע תשאול טלפוני על-מנת להבין את פוטנציאל ההחזר והכדאיות ללקוח. רק לאחר הבירור – נתחיל בתהליך.

האינטרס שלכם הוא האינטרס שלנו, ואנו נעשה הכל על-מנת לאפשר לכם ליהנות מהחזר המס המקסימלי לו אתם זכאים, תוך מינימום זמן ומאמץ.

Call Now Button
תודה על הודעתך
נחזור עליך בהקדם