מידע מקצועי

הגשת בקשה להחזר מס

הגשת בקשה להחזר מס נעשית חדשות לבקרים, על ידי עובדים ועצמאיים מכל קצוות הקשת. זוהי בשורה משמחת ואנו מברכים על מגמת המודעות ההולכת וגוברת לזכאות הבסיסית של כל אדם והיא – הגשת בקשה להחזר מס. עם עליית המודעות לזכאות, עלו גם שאלות רבות – איך מגישים בקשה להחזר מס? האם כדאי לפתוח בהליך עצמאית? להלן התשובות:

איך מגישים בקשה להחזר מס?

בקשה להחזר מס ניתן להגיש בשתי דרכים שונות, בעזרת חברה המתמחה בנושא החזרי מס ויכולה ללוות את התהליך או בצורה עצמאית:

עצמאית

באתר רשות המיסים כתבו מדריכים רבים וניתן כיום לבצע הרבה דברים עצמאית, אונליין יחסית בקלות. עם זאת, אנשים רבים שאינם בקיאים בנושא עלולים להסתבך עם מונחים מקצועיים, לפספס "הזדמנויות" להחזר או חלילה למצוא עצמם חייבים למס הכנסה. בנוסף, בצורה עצמאית ההליך עלול לארוך זמן רב יותר, היות ואין לכם את הניסיון והקשרים לקדם את התהליך.

דרך חברה

הגשת בקשה להחזר מס עם חברה מנוסה המתמחה בתחום החזרי המס, תיהיה לרוב הפתרון היעיל והפשוט ביותר. כבעלי ניסיון רב בתחום, אנו מכירים את כל קיצורי הדרכים וההזדמנויות העומדות בפניכם ואנו יכולים כמעט בודאות להבטיח החזר. בקשה להחזר מס נעשית על ידי משרד ייעוץ המס "מס שב" אשר יפעל למימושו במידה ותימצאו זכאים.

מעוניינים לדעת האם הנכם זכאים? אתם מוזמנים למלא את טופס הבדיקה לפני הגשת בקשה להחזר מס, ולהגיש את הבקשה עצמה אם תימצאו מתאימים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

Call Now Button
תודה על הודעתך
נחזור עליך בהקדם